17.10.2021
МЫ В СОЦСЕТЯХ:   Группа ВКонтакте vashgolos.net Страница vashgolos.net в Facebook Группа vashgolos.net в Одноклассниках vashgolos.net в Twitter Страница vashgolos.net в Pinterest

Цікаві факти про доставку їжі у Львові

У дитинстві ми лише могли мріяти про те, щоб замовляти піцу, суші чи тайську їжу, як герої наших улюблених телесеріалів. Тепер це звичне явище та цілком доступна послуга для всіх-всіх

 30.12.2020    
 1507    
    Жизнь

У дитинстві ми лише могли мріяти про те, щоб замовляти піцу, суші чи тайську їжу, як герої наших улюблених телесеріалів. Тепер же, Zara Budu — звичне явище та цілком доступна послуга для всіх-всіх. Тож давайте дізнаємося найцікавіші факти про неї. Поїхали!

Коли з`явилася доставка їжі у Львові?

Вже на початку 2000-х, деякі кафе та ресторани Львова пропонували своїм клієнтам улюблені страви з доставкою додому. Щоправда, послуга тоді ще не була масовою, й дещо відрізнялася від сучасної. Так, замовити їжу можна було лише телефоном, або самостійно відвідавши заклад: інтернет був далеко не у всіх. А виконання замовлень не було надто оперативним: про доставку піци за 30-60 хвилин можна було лише мріяти.

Більш популярною доставка їжі у Львові та інших великих містах України стає в 2008-2010 році. Й “лідерами” серед замовлень були сети суші або піца. З кожним роком (або навіть місяцем) ставало все більше ресторанів та кафе, які пропонували доставку власними кур`єрськими службами. Сума мінімального замовлення складала тоді 100-150 гривень, вартість доставки варіювалася в межах 30-60 гривень. У віддалені райони міста — дорожче.

Які страви львів`яни замовляють найчастіше?

Статистика одного з популярних сервісів доставки за 2019 рік свідчить, що на піку вподобань львів`ян — італійська та японська кухня. А трійка найбільш частих замовлень виглядає так:

  1. Піца.
  2. Суші.
  3. Бургери.

На четвертій сходинці популярності — грузинська кухня. Так, майже не менше ніж бургери, львів`яни полюбляють хінкалі та шашлик. Останній, до речі, замовляють значно частіше, ніж стейки. 

Найбільше замовлень — ввечері

За власною статистикою сервісу Uber Eats, який працював у Львові до поточного року, найчастіше львів`яни замовляли послуги доставки у вечірній час — після 18-19 години. Разом із тим, у Києві та Одесі надають перевагу обідній доставці. 

Найбільш популярний день для доставки їжі, у свою чергу, це п`ятниця. на другому місці — суботній ранок. 

Нестандартні страви, які можна замовити у Львові

Якщо ж ви втомилися від піци, суші та навіть бургерів, львівським службам доставки є що вам запропонувати. Так, окрім традиційного меню, у Львові можна замовити:

  • Авторську фьюжн-кухню.
  • Вегетаріанські та веганські страви.
  • Сети м`яса, риби та морепродуктів.
  • Свіжу випічку, круасани та каву.

Чудовою новиною є й те, що зараз послуга доставки їжі доступна для усіх районів міста, а не лише для центру та найближчих вулиць, як це було раніше. У більшості випадків, чекати на улюблені страви доведеться не більше 60 хвилин, а вартість доставки буде безкоштовною — ви платитимете лише за замовлені позиції з меню. Тож іноді немає сенсу зайвий раз стояти біля плити: замовте смачну піцу, бургери чи шашлик, й вони приїдуть до вас, навіть не встигнувши охолонути. Бажаємо смачного!


НА ПРАВАХ РЕКЛАМЫ
НА ПРАВАХ РЕКЛАМЫ
ЕЩЕ В РАЗДЕЛЕ Жизнь


НОВОСТИ С ВИДЕО
ВИДЕО
Из жерла мексиканского вулкана Попокатепетль вылетели три НЛО (ВИДЕО)
Из жерла мексиканского вулкана Попокатепетль вылетели три НЛО (ВИДЕО)
28.06.2021   5110
ВИДЕО
Секреты успешного знакомства с официанткой (+ ВИДЕО-ТРЕНИНГ)
Секреты успешного знакомства с официанткой (+ ВИДЕО-ТРЕНИНГ)
21.10.2020   2237
ВИДЕО
В Турции обнаружили таинственный «портал в другой мир» или это знак для кого-то? (ВИДЕО)
В Турции обнаружили таинственный «портал в другой мир» или это знак для кого-то? (ВИДЕО)
13.04.2020   2225
ВИДЕО
Фотолюбитель посреди дня заснял над Луной группу НЛО огромных размеров (ВИДЕО)
Фотолюбитель посреди дня заснял над Луной группу НЛО огромных размеров (ВИДЕО)
12.04.2020   2022
ВИДЕО
Шаровая молния обладает разумом и повадками дикого зверя
Шаровая молния обладает разумом и повадками дикого зверя
24.02.2020   2231
ПОПУЛЯРНЫЕ НОВОСТИ

РЕКОМЕНДУЕМ
Сайт может содержать материалы категории 18+    Материалы со знаком   публикуются на правах рекламы.    По вопросам размещения рекламы: orderdsffdsg987f@vashgolos.net

При копировании материалов со страниц сайта для интернет-изданий – обязательна прямая, открытая для поисковых систем гиперссылка. Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов. Администрация сайта vashgolos.net прикладывает все усилия, чтобы обеспечить пользователей точной и достоверной информацией, но в то же время не исключает возможности возникновения ошибок. Некоторые ссылки на этом cайте ведут к ресурсам, расположенным на сторонних сайтах. Данные ссылки размещены для удобства пользователей и не означают, что Администрация cайта одобряет содержание других сайтов, их материалов и их точек зрения. Кроме этого, администрация сайта не несет никакой ответственности за доступность этих ресурсов и за их контент. Это заявление относится ко всем ссылкам, представленным на сайте, и материалам всех веб-сайтов, доступных через баннеры и ссылки. За рекламу, размещаемую на сайте, несет ответственность лишь рекламодатель. Администрация сайта не несет ответственности за содержание и достоверность рекламных материалов размещенных на нашем сайте, а так же возможный вред от их использования.

Подписаться на новости  | © 2014-2021 "ВАШ ГОЛОС" - vashgolos.net   |   Мнение и взгляды администрации сайта могут не совпадать с мнением или взглядами авторов материала.
Ответственность за мысли людей, изложенные в комментариях, администрация ответственности не несет.
Индекс цитирования
175 / 1158

Обнаружен AdBlock