13.04.2024
МЫ В СОЦСЕТЯХ:   Страница vashgolos.net в Facebook vashgolos.net в Twitter Страница vashgolos.net в Pinterest
uk en ru

Робота СК «ПРОВІДНА» на страховому ринку в умовах повномасштабної війни

Сьогодні в Україні майже всі сфери бізнесу переживають надскладні часи, коли доводиться працювати під час війни в особливих умовах. Страховий ринок не є винятком – компанії, які працюють на ньому, відчули проблеми в роботі

 26.09.2022    
 2233    

Коли росія розв’язала в Україні повномасштабну війну, тобто з кінця лютого 2022 року, понад 80% провайдерів СК «ПРОВІДНА» тимчасово призупиняли свою роботу, але не зважаючи на такі проблеми, «ПРОВІДНА» продовжувала працювати без зупинки, вчасно здійснюючи виплати за договорами страхування.

Сьогодні в Україні майже всі сфери бізнесу переживають надскладні часи, коли доводиться працювати під час війни в особливих умовах. Страховий ринок не є винятком – компанії, які працюють на ньому, відчули проблеми в роботі з першого дня від повномасштабного російського вторгнення. Проблеми в першу чергу були пов`язані з тим, що медичні заклади, як і станції технічного обслуговування автомобілів, що надають послуги клієнтам страхових компаній, тимчасово зачинились задля безпеки своїх співробітників. Тим не менш, страхові випадки траплялись і надалі, і клієнтам потрібно було надавати якісний сервіс. І це в той час, коли нові страхові платежі надходити перестали.

Голова Правління СК «ПРОВІДНА» Леся Щербакова розповіла, що в компанії не зупиняли роботу ні на день, навіть не зважаючи на те, що понад 80% провайдерів в деякий період не працювали. Всі виплати за договорами страхування так само, як і комунікація з клієнтами та партнерами, продовжувались в звичайному режимі – всюди, де це було потрібно.

Проблеми СК «ПРОВІДНА» в умовах війни

Ще однією проблемою, з якою стикнулася СК «ПРОВІДНА», став той факт, що деякі спеціалісти компанії переїжджали до інших регіонів. Керівництво створювало додаткові робочі місця у філіях на відносно безпечніших територіях, в які переїжджали співробітники. Це давало співробітникам змогу продовжувати працювати, перебуваючи в іншому місці, маючи при цьому всі необхідні інструменти.

Зменшення обсягу продажу стало найбільшою проблемою для страхової компанії «ПРОВІДНА» так само, як і для всіх інших страхових компаній. В кінці лютого, в березні та в квітні 2022 року цей показник перебував на мінімальному показнику. Найнижчим цей показник був у тих регіонах, де відбувалися бойові дії (Чернігівська, Сумська, Київська, Херсонська області). В СК «ПРОВІДНА» використали спеціально підготовлені для подібного випадку резерви – саме це допомогло компанії працювати й надалі.

На сьогодні СК «ПРОВІДНА» працює в звичному режимі та продовжує виплачувати відшкодування за своїми страховими продуктами в повному обсязі. При цьому компанія розвивається і розробляє нові актуальні страхові послуги. Нові можливості тепер мають ті клієнти компанії «ПРОВІДНА», котрі виїхали за кордон і мають змогу замовляти страхові послуги й обновляти наявні в дистанційному режимі (в тому числі у мобільному застосунку).ЕЩЕ В РАЗДЕЛЕ Экономика

НОВОСТИ С ВИДЕО
ВИДЕО
Инвестиции в недвижимость Украины: Виды дохода, преимущества инвестирования в жилье
Инвестиции в недвижимость Украины: Виды дохода, преимущества инвестирования в жилье
05.05.2020   4295
ВИДЕО
«Сначала пенсии — потом газ»: Ляшко выступил против нового роста тарифов (ВИДЕО)
«Сначала пенсии — потом газ»: Ляшко выступил против нового роста тарифов (ВИДЕО)
09.08.2018   2456
ВИДЕО
В Киеве вдвое подорожал проезд. Реакция людей (ВИДЕО)
В Киеве вдвое подорожал проезд. Реакция людей (ВИДЕО)
14.07.2018   2469
ВИДЕО
Коммуналку в Украине теперь станут начислять по-новому европейскому образцу (ВИДЕО)
Коммуналку в Украине теперь станут начислять по-новому европейскому образцу (ВИДЕО)
10.05.2018   3135
ВИДЕО
На Крымском мосту протестировали освещение автодорожной арки (ВИДЕО)
На Крымском мосту протестировали освещение автодорожной арки (ВИДЕО)
28.04.2018   3803
ПОПУЛЯРНЫЕ НОВОСТИ

РЕКОМЕНДУЕМ
Сайт может содержать материалы категории 18+    Материалы со знаком   публикуются на правах рекламы.    Размещения рекламы: orderdsffdsg987f@vashgolos.net

При копировании материалов сайта для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем гиперссылка.
Администрация сайта не несет ответственности за содержание и достоверность рекламных материалов размещенных на данном сайте, а так же за возможный причененный вред от их использования.

© 2014-2024 "ВАШ ГОЛОС" - vashgolos.net   /   Мнение и взгляды администрации сайта могут не совпадать с мнением или взглядами авторов материала.